Jakub Goldberg


Jakub Goldberg

Jakub Goldberg, ekspert i CEO serwisu Ktoto.info, twórca wydawnictwa TLPP Publishing. Jakub Goldberg, pomysłodawca i założyciel serwisu Ktoto.Info, redaktor wydawnictwa TLPP Publishing z Hong Kongu. To dzięki jego inicjatywie powstał niniejszy serwis służący do identyfikacji nieznanych numerów. Od czasu powstania nadzoruje go i wdraża pojawiające się pomysły na dostarczanie najbardziej wiarygodnej treści użytkownikowi.

Jakub Goldberg urodził się w 1979 roku w Gdańsku i tam też wychował się w domu rodzinnym w zachodniej części miasta. Po ukończeniu szkoły średniej i zdaniu matury przeniósł się do Warszawy, gdzie rozpoczął naukę akademicką w Szkole Głównej Handlowej. Po zdobyciu tytułu magistra kontynuował naukę na kursach NBA.

Karierę zawodową rozpoczął już na pierwszym roku studiów pracując w firmach z branży bezpieczeństwa informacji. Na ostatnim roku studiów spróbował swoich sił we własnym biznesie. W tym czasie wyjechał do Hong Kongu, gdzie była duża część jego klientów. W tym okresie powstał też zarys serwisu ktoto.info. Były to czasy drogich połączeń telefonicznych, za które płacił także odbierający gdy był poza granicami Polski. Jako, że Jakub prowadził działalność, musiał odbierać telefonu. Jednak za większością telefonów stali telemarketerzy, telehandlowcy i wszelkiego rodzaju spamerzy telefoniczni. Takie niechciane numery kosztowały Jakuba tysiące złotych. Postanowił więc otworzyć wydawnictwo i zająć się prowadzeniem serwisu ktoto.info, który obecnie czytacie.

Stanowisko: Ekspert serwisu Ktoto.info
Wykształcenie: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Mieszka w: Warszawa
Pochodzi z: Gdańsk
Kontakt: Jakub Goldberg na Facebooku

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.