Ktoto.Info - o nas

Serwis ktoto.info powstał w 2017 roku. Pomysł na serwis narodził się tak jak rodzi się większość pomysłów - jako odpowiedź na własne potrzeby. Mieliśmy dość natrętnych telemarketerów i potrzebowaliśmy narzędzia, które dzięki zaangażowaniu niezastąpionej społeczności internetowej pozwoli nam na identyfikację niechcianych połączeń. Prace nad serwisem ruszyły już w 2016 roku, lecz jak wspomniano zakończyły się w 2017 roku w okolicach września. To wtedy powstała pierwsza wersja strony. Od tego czasu doskonaliliśmy funkcjonowanie strony. Strona szybko zdobywała popularność. W 2018 roku zmuszeni byliśmy przenieść się na szybsze serwery. Ponowny transfer miał miejsce w 2019 roku. To wszystko dzięki licznej grupie lojalnych użytkowników.


Kim jesteśmy

Serwis Ktoto.Info prowadzony jest przez wydawnictwo TLPP Publishing. Początkowo zarejestrowane w Londynie, lecz w 2018 roku przeniesione do Hong Kongu. Mieścimy się pod adresem 11/F Crawford House, 70 Queen’s Rd, Central Hong Kong. Wydawnictwo zarejestrowane jest i działa według lokalnego prawa miejscowego. Zespół Ktoto.Info to sześć osób, które od rana do wieczora dbają o to, aby użytkownicy mogli korzystać z serwisu bez zakłóceń i aby treści pokazywane na serwisie były najwyższej jakości.


Jakub Goldberg

Jakub Goldberg

CEO serwisu Ktoto.Info. Jakub, pomysłodawca i założyciel serwisu Ktoto.Info, redaktor wydawnictwa TLPP Publishing. To dzięki jego inicjatywie powstał niniejszy serwis. Od czasu powstania nadzoruje go i wdraża pojawiające się pomysły na dostarczanie najbardziej wiarygodnej treści użytkownikowi.


Marek Korfanty

Marek Korfanty

Specjalista ds. IT. Marek jest z serwisem od początku powstawania w 2016 roku. To on wdrażał serwis w 2017 roku online. Zajmuje się bezpieczeństwem oraz codziennym funkcjonowaniem strony. Dba o szybkość działania, bezawaryjność, jakość oraz o to, aby serwis był przyjazny dla użytkownika.


Anna Kownacka

Anna Kownacka

Specjalista ds. Marketingu. Anna zajmuje się w serwisie reklamą i marketingiem. Dba o to, aby serwis docierał do coraz to większej ilości odbiorców a marka Ktoto.Info była marką rozpoznawalną w internecie. Pracuje w serwisie od lutego 2019 roku i od tego czasu przejęła wszelkie obowiązki marketingowe.


Kontakt z serwisem Ktoto.info

Jesteśmy otwarci na wiele środków komunikacji. Można się z nami skontaktować:

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00

Listownie na adres: TLPP Publishing, 11/F Crawford House, 70 Queen’s Rd, Central Hong Kong

Poprzez formularz: Strona kontaktu

Poprzez e-mail: ktoto.info[małpa]gmail.com

Nasze profile: Facebook | Twitter | Instagram | Messenger

Poczytaj też nasz blog: Blog serwisu Ktoto.Info

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.