Ktoto.Info - o nas

Serwis ktoto.info powstał w 2017 roku. Pomysł na serwis narodził się tak jak rodzi się większość pomysłów - jako odpowiedź na własne potrzeby. Mieliśmy dość natrętnych telemarketerów i potrzebowaliśmy narzędzia, które dzięki zaangażowaniu niezastąpionej społeczności internetowej pozwoli nam na identyfikację niechcianych połączeń. Prace nad serwisem ruszyły już w 2016 roku, lecz jak wspomniano zakończyły się w 2017 roku w okolicach września. To wtedy powstała pierwsza wersja strony. Od tego czasu doskonaliliśmy funkcjonowanie strony. Strona szybko zdobywała popularność. W 2018 roku zmuszeni byliśmy przenieść się na szybsze serwery. Ponowny transfer miał miejsce w 2019 roku. To wszystko dzięki licznej grupie lojalnych użytkowników.

Kim jesteśmy

Serwis Ktoto.Info prowadzony jest przez wydawnictwo TLPP Publishing. Początkowo zarejestrowane w Londynie, lecz w 2018 roku przeniesione do Hong Kongu. Mieścimy się pod adresem 11/F Crawford House, 70 Queen’s Rd, Central Hong Kong. Wydawnictwo zarejestrowane jest i działa według lokalnego prawa miejscowego. Zespół Ktoto.Info to sześć osób, które od rana do wieczora dbają o to, aby użytkownicy mogli korzystać z serwisu bez zakłóceń i aby treści pokazywane na serwisie były najwyższej jakości.

Jakub Goldberg

CEO serwisu Ktoto.Info

Jakub, pomysłodawca i założyciel serwisu Ktoto.Info, redaktor wydawnictwa TLPP Publishing. To dzięki jego inicjatywie powstał niniejszy serwis. Od czasu powstania nadzoruje go i wdraża pojawiające się pomysły na dostarczanie najbardziej wiarygodnej treści finalnemu użytkownikowi.

Marek Korfanty

Specjalista ds. IT

Marek jest z serwisem od początku powstawania w 2016 roku. To on wdrażał serwis w 2017 roku online. Zajmuje się bezpieczeństwem oraz codziennym funkcjonowaniem strony. Dba o szybkość działania, bezawaryjność, jakość oraz o to, aby serwis był przyjazny dla użytkownika.

Anna Kownacka

Specjalista ds. Marketingu

Anna zajmuje się w serwisie reklamą i marketingiem. Dba o to, aby serwis docierał do coraz to większej ilości odbiorców a marka Ktoto.Info była marką rozpoznawalną w internecie. Pracuje w serwisie od lutego 2019 roku i od tego czasu przejęła wszelkie obowiązki marketingowe.

Katarzyna Krukowska

Specjalista ds. Treści

Katarzyna odpowiada w serwisie za treści na stronie. Pilnuje aby komentarze były zgodne z naszym regulaminem. To dzięki niej nie znajdziecie na stronie treści wulgarnych, nawołujących do nienawiści czy też sprzecznych z prawem. Pracuje dla serwisu od 2018 roku.

Wojciech Marcinkiewicz

Specjalista ds. Obsługi Użytkownika

Wojciech w serwisie zajmuje się kontaktami z użytkownikami. Odpowiada na wszelkie zgłoszenia odnośnie komentarzy łamiących zasady i regulaminy serwisu. Jeśli użytkownik zgłasza na stronie komentarz sprzeczny z naszymi regulaminami, wiadomość trafia właśnie do niego.

Joanna Zawada

Specjalista ds. Obsługi Użytkownika

Joanna zajmuje się w serwisie Ktoto.Info obsługą użytkowników. Odpowiada na wiadomości nadsyłane do serwisu i rozstrzyga spory. Pracuje w serwisie Ktoto.Info od 2018 roku. Przesyłając zapytanie poprzez formularz kontaktu, najprawdopodobniej to do niej trafi wiadomość.

Kontakt z serwisem Ktoto.info

Jesteśmy otwarci na wiele środków komunikacji. Można się z nami skontaktować:

Listownie na adres: TLPP Publishing, 11/F Crawford House, 70 Queen’s Rd, Central Hong Kong

Poprzez formularz: Strona kontaktu

Poprzez e-mail: ktoto.info[małpa]gmail.com

Poprzez Facebook: Ktoto.Info na Facebooku

Poprzez Messenger: @ktoto.info

Poczytaj też nasz blog: Blog serwisu Ktoto.Info

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.