Reklama

Serwis internetowy ktoto.info to prężnie rozwijający się, największy obecnie w Polsce serwis, który pozwala na identyfikację nieznanych numerów telefonów. Obecni jesteśmy na rynku od 2016 roku i w ciągu trzech lat staliśmy się największą wyszukiwarką numerów telefonów. Następnie przez kolejna lata utrzymujemy to zaszczytne miejsce i ciągle rozwijamy się poszerzając swój udział w rynku.

Kto nas odwiedza?

Zgodnie z przeprowadzonymi ostatnio badaniami wśród użytkowników serwisu, możemy przedstawić charakterystykę użytkownika ze względu na dane demograficzne i zainteresowania. Kobiety stanowią 54.27% użytkowników serwisu a mężczyźni 45.73%. Najwięcej użytkowników jest w przedziale wiekowym 25-34 lata (44.18%), 35-44 lata (19.00%), 18-24 lata (15.79%), 45-54 lata (8.32%), 55-64 lata (6.98) oraz w wieku ponad 65 lat (5.73%). Biorąc pod uwagę zainteresowania użytkowników, można wymienić: zakupy, media i rozrywka, jedzenie i gotowanie, technologia, styl życia, piękno i wellness, sztuka i rozrywka, wiadomości, internet i telekomunikacja oraz sport. Dane według Google Analytics.

Jakie reklamy oferujemy?

Oferujemy szeroką gamę reklam. Od podstawowych takie jak reklamy banerowe w treści strony i sidebarze, poprzez reklamy typu pop-up i pop-under aż po reklamy w tle strony i artykuły sponsorowane.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą reklamową, skontaktuj się z nami.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.