Zobacz profil właściciela numeru na Facebook

Jeśli nie znaleziono informacji o szukanym numerze telefonu w wyszukiwarce nieznanych numerów ktoto.info, możesz spróbować dowiedzieć się więcej o właścicielu numeru sprawdzając jego profil w mediach społecznościowych. Podpowiemy jak sprawdzić właściciela numeru telefonu na Facebooku i pomożemy ci odkryć jego profil. Ale zacznijmy od początku.

Zapewne w celu znalezienia informacji o danym nieznanym numerze telefonu, który do Ciebie dzwonił wpisałeś ten numer w wyszukiwarce Google i trafiłeś na portal ktoto.info. Być może wpisano nieznany numer bezpośrednio w polu wyszukiwania witryny ktoto.info, które to pole znajduje się na górze strony. W taki oto sposób trafiłeś na podstronę z szukanym numerem, gdzie można było poczytać komentarze od innych użytkowników, którzy wcześniej podzielili się swoją wiedzą na temat właściciela szukanego numeru.

Często jednak zdarza się, że przy szukanym numerze nie ma żadnych informacji albo jest ich mało. Ma to miejsce w sytuacji, gdy numer nie jest bardzo aktywny, należy do osoby fizycznej albo też internauci nie mają wystarczająco dużo informacji, aby przekazać wiarygodne dane na temat właściciela tego numeru telefonu. Dlatego jest też inny sposób, aby sprawdzić kto kryje się za szukanym numerem. Jest to nic innego jak wyszukanie właściciela numeru na portalu społecznościowym Facebook. W taki prosty sposób będziemy mogli przejrzeć profil dzwoniącej osoby i dowiedzieć się kto stoi za szukanym numerem. Często też będziemy mogli zerknąć w listę jego znajomych i sprawdzić, czy jest to nasz wspólny znajomy. A jak to zrobić? Podpowiadamy poniżej.

Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, ale Facebook domyślnie pozwala na wyszukiwanie użytkowników na podstawie podanego numeru telefonu. Dotyczy to wszystkich użytkowników, a nie tylko tych, których mamy w swoich znajomych. Podobne wyszukiwanie działa w przypadku adresów e-mail, ale w tej części skupimy się na opisie jak wyszukać użytkownika na podstawie numeru telefonu.

Oczywiście, wyświetlając profile osób spoza grupy naszych znajomych domyślnie ich numerów telefonów nie zobaczymy, jednak wyszukiwanie osób na podstawie numeru telefonu najbardziej zadziała. Jeśli więc dzwonił do was ktoś z nieznanego nam numeru telefonu, to taki numer można wpisać do facebookowej wyszukiwarki osób i wyświetli nam się profil facebookowy dzwoniącego. Drugim sposobem na znalezienie profilu na portalu Facebook osoby, która dzwoni do nas z nieznanego numeru jest dodanie takiego numeru do książki telefonicznej a następnie wyszukiwanie proponowanych znajomych na podstawie synchronizacji z naszymi kontaktami.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.