Cały świat jak internet w telefonie

Cały świat jak internet w telefonie

Urwałem się z choinki gdy poczułem swobodę w Internecie. To są pytania słyszane wśród ludzi, którzy połączyli się pierwszy raz z siecią. Nazywamy takie zachowanie światełkiem w tunelu nowoczesności. Otwartość na ten darmowy internet lte jest małym trybikiem w zegarze współczesnej dojrzałości myśli technicznej. Czy my jako 40 latkowie w spojrzeniu z mojego fotela doświadczeń widzimy to wszystko co młodzi. Internet w latach dziewięćdziesiątych był nowym łącznikiem między ludźmi poza granicami państw gdzie nie było ograniczeń w słowie.

Teraz każdą wiadomość słowną czy wideo można wysyłać za pomocą komputera jak i telefon posiadający Internet mobilny. To wszystko posunęło się tak do przodu, że ludzie starsi się powoli gubią w tym gąszczu nowoczesności. Telefonia rozwinęła się bardzo drastycznie pod tym względem zaczęła od sms, a skończyła na razie na telekonferencjach. Spójrzmy na internet w telefonie ma to swoje plusy i minusy szala wagi powoli przechyla się bardziej na plus będąc w puszczy wie się co słychać w Warszawie.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.