Patenty z komórką

Patenty z komórką

Komórka jest urządzeniem z którym się prawie w ogóle nie rozstajemy. Dlatego poniżej przedstawię wam kilka sposobów ułatwiające nam funkcjonowanie z nim. Pierwszym ciekawym sposobem jest podstawka w wielu miejscach. Najlepiej sprawdza się u osób, które noszą okulary. Jednak w okresie letnim większość osób nosi okulary przeciwsłoneczne. Wychodząc na spotkanie ze znajomymi, bliskimi, często zdarza się, że chcemy pokazać jakiś filmik, nagranie. W takim momencie wyciągamy okulary i kładziemy je do góry nogami na płaskiej powierzchni, krzyżując zauszniki.

W tak ułożonych okularach możemy umieścić telefon. Kolejnym ciekawym pomysłem na zwiększenie głośności w komórce jest umieszczenie go w misce ceramicznej lub szklanej. Na zgubiony rysik również mamy sposób. Potrzebny będzie nam zwykły ołówek lub długopis, gdzie końcówkę owijamy folią aluminiową.

Wykorzystując telefon możemy stworzyć bardzo ciekawą lampkę nocną. Włączamy latarkę w telefonie i kładziemy go na płasko. Na komórce kładziemy butelkę z wodą i otrzymujemy efekt.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.