Jakich komentarzy nie można publikować?

Jakich komentarzy nie można publikować?

W serwisie Ktoto.info posiadamy jasne, czytelne i przejrzyste zasady komentowania. Z jednej strony nie ingerujemy w treści komentarzy jako takich i w niesioną przez te komentarze treść, z drugiej natomiast strony musimy reagować gdy pewne zasady komentowania są łamane. Z tych właśnie powodów chcemy w tym miejscu w bardzo syntetyczny sposób przedstawić czytelnikom bloga serwisu ktoto.info usystematyzowane zasady komentowania nieznanych numerów w największej wyszukiwarce numerów, w największym serwisie do identyfikowania kto do nas dzwonił czyli właśnie w serwisie ktoto.info. Nie publikujemy przekleństw. Jeśli w komentarzu pojawią się przekleństwa lub też słowa uznawane za wulgarne, taki komentarz natychmiast zostanie usunięty. Z tego powodu, nawet jeśli komentator jest bardzo zdenerwowany odebraniem telefonu z numeru, którego nie zna i okazuje się, że po drugiej stronie słuchawki jest natrętny telemarketer, nie warto pisać w treści komentarzy słów wulgarnych i przekleństw. Użytkownik poświęci swój czas i energię na napisanie komentarza, może nawet wartościowego dla innych użytkowników, lecz jeśli w treści komentarza znajdzie się słowo wulgarne to taki komentarz natychmiast jest usuwany.

Drugą grupą komentarzy są treści obraźliwe. Nie tolerujemy nienawiści i dyskryminacji ze względu na rasę, płeć, religię czy też orientację seksualną. Z tych powodów wszystkie wyzwiska skierowane na właściciela numeru telefonu obrażające go ze względu na orientację seksualną (to najczęstsze wyzwiska z tej grupy) są również natychmiast usuwane. Nie możemy pozwolić aby serwis poprzez komentarze stał się platformą do szerzenia nienawiści ze względu na orientację seksualną. Nie skupiamy się jednak na ochronie osób o innej orientacji. Z taką samą stanowczością zwalczamy wszelkie objawy agresji czy też ataków na osoby ze względu na wyznanie oraz ataki na kościół. Nie wchodzimy tu w sferę światopoglądową użytkowników. Nie pozwalamy na walkę idei prawicy i lewicy oraz na wszelakie ataki polityczne czy też prowadzenie walki politycznej na serwisie ktoto.info.

Pamiętajmy, serwis służy do sprawdzania kto do nas dzwoni z nieznanego numeru telefonu. Jesteśmy apolityczni, nie wspieramy żadnego światopoglądu. Nie pozwalamy więc na wprowadzanie ideologii do serwisu. Nie pozwalamy także na wulgarny język oraz obrażanie osób ze względu na wiek, rasę, płeć, orientację, religię i inne.


Autor: Anna Kownacka
Opublikowano w kategorii: Blog w dniu: 2021-08-07
Tagi: telefon komórkowy, cyberbezpieczeństwo, połączenia telefoniczne, numery telefonu, nieznany numer, telekomunikacja.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.