Przyszłość gier mobilnych i aplikacji

Przyszłość gier mobilnych i aplikacji

Właśnie mija najważniejszy rok dla rynku gier mobilnych w całej ich historii. Ostatnim przełomowym rokiem był 2008. Wtedy właśnie uruchomiono App Store oraz Android Market - obecna nazwa to Google Play. Każdy gracz na świecie słyszał o Snake’u. Budził on wielkie zainteresowanie. Popularność tej gry była olbrzymia. Debiut gry miał miejsce w 1976 roku. Wiele osób posiadało wtedy telefon spod znaku Nokii, który przyczynił się do popularności Snake’a.

Z każdym rokiem widoczny był postęp w branży telefonów. W związku z tym powstawiały nowe, coraz ciekawsze gry mobilne. Na tym rynku zaistniały takie studia gier jak Ubisoft czy, na przykład, Electronic Arts. Obecnie są one gigantami na skalę światową, jeśli mówimy o grach na AndroidAndroid oraz iOS. W latach 2007-2010 światło dzienne ujrzały takie tytuły jak FIFA czy Assassin’s Creed. W krótkim czasie zyskały one rzeszę wiernych fanów. Ten stan trwa do dnia dzisiejszego. Eksperci alarmują, że rynek gier mobilnych ciągle będzie się poszerzał. Szacuje się, że kolejnych latach powstanie wiele świetnych i grywanych tytułów, które zdobędą kolejne rzesze fanów w różnych zakątkach świata, a także zmienią oblicze gier na smartfony.

Współcześnie każdy posiada telefon komórkowy. Jest to wielofunkcyjny gadżet elektroniczny, dzięki któremu można mieć kontakt ze swoimi bliskimi i dostęp do informacji. Telefony komórkowe są bardzo nowoczesne i stylowe, jest ich ogromny wybór w sklepach. Jednak bardzo ważną kwestią jest ich zabezpieczenie na różne przykre ewentualności.

Aplikacje telefoniczne

Instalując różne nowoczesne aplikacje na swój telefon, warto też zadbać o to, by telefon zabezpieczyć na różne niemiłe sytuacje, na przykład na niechciane telefony. W każdym telefonie jest możliwość zablokowania niechcianych numerów i uniemożliwienie im dzwonienie do siebie.

Dla każdego telefonu, zagrożeniem jest również wyłudzanie danych. W tym celu należy zabezpieczyć telefon hasłem, dobrym hasłem, dzięki któremu nikt postronny nie wykradnie nic z telefonu. Można też sobie zainstalować na telefonie specjalne aplikacje, które ostrzegą właściciela telefonu przed próbą wyłudzenia jego danych. Takie aplikacje są darmowe, warto więc je zainstalować.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.