Triki, aby bateria w telefonie działa dłużej

Triki, aby bateria w telefonie działa dłużej

Telefon komórkowy to nierozłączone urządzenie w naszym życiu. Obecnie nie służy tylko do komunikowania się, ale jest również urządzeniem, które zapewnia nam korzystanie z internetu. Wiele firm i marek wychodzi naprzeciw klientom i oferuje aplikację na urządzenie mobilne, aby skorzystać z ich usług. Spora ilość aplikacji włączonych w tle wpływa na szybsze rozładowywani się baterii, jak również skraca jej żywotność. Oto kilka sposobów, aby bateria była dłużej naładowana. Po pierwszej zacznij używać ciemniejszych tapet na swoich telefonie. Zacznij używać funkcji dopasowania jakości ekranu. Jasność wyświetlacza dopasuj do panującego oświetlenia pomieszczenia, pory dnia. Nie wiele osób o tym pamięta, by wyłączyć automatyczne obracanie ekranu. Co więcej, jeśli nie jest Ci niezbędny bluetooth lub lokalizacja wyłącz te funkcje w swoim telefonie. Jeśli korzystasz w domu z WiFi, to przed wyjściem nie zapomnij wyłączyć WiFi w telefonie, bo czemu ma być włączone skanowanie w miejscu, gdzie ni masz dostępu do internetu.

Jeśli nie jest to konieczne to, zrezygnuj z funkcji wibracji w swoim telefonie, korzystaj tylko wtedy, gdzie jest to niezbędne. Telefonu najlepiej nie ładować do 100%. Kiedy widzisz, że pozostało Ci 5% baterii, wtedy naładuj telefon optymalnie do 80%. A jak już bateria wyzione ducha, nową można kupić na Allegro.


Autor: Anna Kownacka
Opublikowano w kategorii: Blog w dniu: 2018-02-12
Tagi: telefon komórkowy, cyberbezpieczeństwo, połączenia telefoniczne, numery telefonu, nieznany numer, telekomunikacja.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.