O smartfonach można myśleć godzinami

O smartfonach można myśleć godzinami

Starajmy się, choć czasem myśleć pozytywnie. A wtedy na pewno będą powstawać rzeczy takie jak: smartfon, iphon i tablet, a nawet smartfon wodoszczelny. Enuncjacją programu było sformułowanie możliwości zawiązania kontaktu dla najprzeróżniejszych osób w zakresie globalnym. Co prawda ostatnia pozycja ma szersze zastosowanie dzięki wartości dodanej obejmującej dodatkową funkcjonalność. Dlaczego mówi się, że nie wolno przesadzać. Choć często odrobina przesady w dążeniu do celu jest wskazana, a nawet niezbędna.

Niby wiadomo i co z tego. Większość populacji nie wykazuje symptomów determinacji. Wszyscy myślą, że to zbyt trudne. Twierdzenie, że coś jest niemożliwe jest dla słabeuszy. Dywagując zatem, że wszystko, o czym już powiedziano w tej sprawie nie ma sensu do dziś jest niepotrzebnym biciem piany. Mając na myśli oczywiście stan poprzedni, bo porównywanie dwóch lub więcej wartości niekompatybilnych nie ma sensu, trzeba dążyć do sprowadzenia wszystkich wartości do wspólnego mianownika. I wszystkie pytania, a także odpowiedzi na zadane pytania są zbędne, jeśli ktoś uważa, że nie warto rozmawiać.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.