Kobiece aplikacje na telefon

Kobiece aplikacje na telefon

Smartphone to urządzenie bez którego większość z nas nie wyobraża sobie życia. Jest z nami zawsze, wszędzie i traktujemy go jak przedłużenie ręki. Jakie aplikacje wybrać, aby stał się jeszcze bardziej pomocny i funkcjonalny? Z jakich aplikacji będzie zadowolona każda kobieta? Kalendarz. Dla wielu osób to postawa. Miliony spraw do załatwienia, goniące terminy - nikt nie jest w stanie tego zapamiętać. Z prostą aplikacją możemy zanotować terminy spotkań, ustawić przypomnienie, czy stworzyć czytelny harmonogram dnia. Kalendarz miesiączkowy. Niezależnie od tego czy planujemy ciążę, jesteśmy w błogosławionym stanie, czy próbujemy tego uniknąć, taki kalendarzyk przyjdzie nam z pomocą. Sam obliczy dzień owulacji, wyznaczy dni płodne czy przypomni o zbliżającej się miesiączce. Dzięki niemu misterne planowanie i obliczenia mamy z głowy.

Dzienniczek migrenowy. Która z nas od czasu do czasu nie zmaga się z bólem głowy? Stres, jedzenie w pośpiechu i masa zmartwień wywołują nieprzyjemne dolegliwości. Chcąc się leczyć, wygodną opcją będzie dziennik ataków. Możemy w nim zapisać częstotliwość, objawy, przyjmowane leki czy natężenie bólu. Aplikacja sama wygeneruje raport, który możemy przedstawić lekarzowi na wizycie kontrolnej. Lustro. Najprostsza aplikacja dla kobiet. Już ie trzeba wysypywać całej zawartości torebki, aby znaleźć lusterko. Wystarczy nasz telefon, który zawsze mamy pod ręką.

Przedstawione aplikacje to tylko propozycje, ale zainstalowanie ich w telefonie potrafi ułatwić życie i spersonalizować telefon według własnych potrzeb. Zobacz najlepsze mobilne aplikacje dla kobiet.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.