Smartfony - cuda techniki

Smartfony - cuda techniki

Kiedyś, w czasach przed smartfonami, powszechne komórki posiadły jedynie funkcje rozmów i książki telefonicznej. Dziś nastąpił ogromny postęp technologiczny. Dzisiejsze komórki, czyli smartfony, potrafią znacznie więcej. Dzisiaj stanowią funkcję zminiaturyzowanych komputerów. Technologia poszła znacznie do przodu. Nasz smartfon stał się tym, czymś, bez czego już nie potrafimy normalnie funkcjonować. Od pierwszych sekund każdego dnia jest z nami. Dzięki odpowiednim aplikacjom, budzi nas, układa nam plan dnia, dietę, komunikuje nas ze światem, wyszukuje dla nas bieżące informacje dnia, łączy ze światem poprzez Internet, uczy, rozwija, relaksuje.

Dzięki bardzo bogatej bibliotece aplikacji jakie oferuje sklep Play, możemy ściągać mnóstwo aplikacji i je testować do woli. Mogą to być aplikacje kształcące np. języków, relaksujące nas poprzez gry lub bazy ebooków, mogą być bardziej użyteczne i dzięki nim robisz błyskawiczne przelewy bankowe lub zakupy online. Możesz wybrać sobie apki, dotyczące odchudzania, układania diety czy planów treningowych. Możesz zapisać się do lekarza czy fryzjera lub do innej instytucji. Dzięki posiadanemu Internetowi, dowiesz się co się dzieje na świecie, w mieści, w którym mieszkasz lub u twoich znajomych. Cały świat mieści się w dłoni.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.