Czy warto kupować telefony flagowce?

Czy warto kupować flagowce

Wiele marek telefonów komórkowych czy też tabletów czy sprzętu komputerowego ma w swojej ofercie drogie modele, które zostały szeroko rozreklamowane na potrzeby marki. Są to tak zwane flagowce. Mają one nie tylko określone cechy, ale również bardzo wysoką cenę. Jednak czy na pewno potrzebujemy reklamowanych modeli? Coraz więcej osób dochodzi do wniosku, ze te modele nie są im potrzebne do szczęścia i wolą kupić znacznie tańszy model tego samego producenta, który jest równie funkcjonalny co markowy telefon.

Nie tylko konkurencyjna cena przemawia za zakupem innego telefonu czy tablet, ale również nasze indywidualne potrzeby. W końcu znacznie lepiej do naszych potrzeb może być dopasowany właśnie tańszy model. Choć modele te nie są tak często reklamowane, to na pewno możemy zapoznać się z ich specyfikacją w sklepie z elektroniką lub w sieci.

W trakcie wyboru nowego sprzętu warto pamiętać, ze wcale nie potrzebujemy najnowszego modelu, który pojawia się w co drugiej reklamie i warto dobrać produkt pod nasze potrzeby. Wtedy na pewno będziemy zadowoleni ze sprzętu, bez zbędnego wydawania pieniędzy. A o jakich flagowcach mowa? Oczywiście firmy iPhone i Samsung.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.