Kim są i co robią Blogerzy?

Kim są i co robią Blogerzy?

Niemal każdy człowiek prowadził w swoim życiu przynajmniej jednego tematycznego bloga, na którym dzielił się swoimi przemyśleniami, pokazywał zdjęcia swoich dzieł i po prostu prowadził jakąś społeczność. Dziś blogów jest jak grzybów po deszczu. Aż trudno czasami znaleźć coś, co nas interesuje. Część z nich jedynie zaśmiecają blogosferę nudnymi i niewartościowymi treściami, ale inne mają swoją wartość, dzięki czemu przyciągają wzrok czytelników, którzy wchodzą na chwilę, ale zostają na znacznie dłużej.

Dzięki temu takie blogi wybijają się ponad te śmieciowe. Jednak jak znaleźć prawdziwie dobry blog? Nie jest to proste, ale nie niemożliwe. Najłatwiej wyszukiwać interesujących nas treści i przeglądać kolejne blogi, aż jeden przykuje naszą uwagę. Potem po prostu wchodzimy na niego i zostajemy na dłużej, dopóki autor nie zanudzi nas lub nie zakończy swojej zabawy z tworzeniem bloga. Niektórzy blogerzy czerpią korzyści ze swoim blogów. Sprzedają swoje produkty, kursy, dodatki, gadżety i dzięki temu utrzymują się. Nie jest to wcale głupi pomysł.

Najbardziej znanym, popularnym i rozpoznawanym blogerem 2020 roku jest Martyna Pietruszka prowadząca bloga kulinarnego prostepesto.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.