W Max Kuchnie za zestawy AGD Whirlpool płacisz mniej

W Max Kuchnie za zestawy AGD Whirlpool płacisz mniej

Remont kuchni do tanich przedsięwzięć z pewnością nie należy. Dlatego też warto szukać promocyjnych ofert, dzięki którym możemy zaoszczędzić. W trwającej w salonach Max Kuchnie promocji możemy liczyć na ekstrarabaty przy zakupie sprzętów marki Whirlpool w komplecie. W ten sposób kuchnię urządzimy taniej, ale i szybciej. Sprawdź zasady promocji.

Kup taniej w zestawie

W promocji „Kup taniej w zestawie” sieć Max Kuchnie zachęca do zakupu zestawów urządzeń marki Whirlpool, oferując nam naprawdę atrakcyjne rabaty. Ich wysokość zależna jest od wielkości zestawu, na który się zdecydujemy, a w każdym komplecie zniżka przyznawana jest na najtańszy z produktów. Oszczędności mogą przekroczyć nawet 2000 zł, podczas gdy my dodatkowo zyskujemy w pełni wyposażoną kuchnię w niezbędne sprzęty AGD. Z promocyjnej oferty możemy skorzystać w dowolnie wybranym salonie Max Kuchnie.

Zestawy AGD Whirlpool – oferowane rabaty

Wysokość rabatów udzielanych w studiach Max Kuchnie na najtańsze urządzenie Whirlpool uzależniona jest od ilości zakupionych sprzętów. Do wyboru mamy tu dwie premiowane opcje: 3+1 i 4+1. Jakie rabaty przysługują nam przy zakupie poszczególnych zestawów?

AGD Whirlpool 4+1 za -75%

Dokładnie o ¾ obniżone zostały ceny najtańszych urządzeń w zestawach składających się z pięciu produktów marki Whirlpool. Oznacza to, że pięciopalnikową płytę gazową jesteśmy w stanie kupić za mniej niż 300 zł, a za chłodziarko-zamrażarkę do zabudowy za niecałe 700 zł. Tym sposobem możemy oszczędzić sporo ponad 2000 zł.

AGD Whirlpool 3+1 za -50%

Tylko połowę ceny za najtańsze z urządzeń zapłacimy natomiast, wybierając zestaw Whirlpool składający się z czterech sprzętów. 50% rabatu możemy zyskać na przykład na płytę gazową albo indukcyjną.

Co więcej, przy każdej z opcji zyskujemy dodatkowy bonus w postaci przedłużonej do 5 lat gwarancji na większość urządzeń kupionych w salonach Max Kuchnie razem zabudową meblową.

Marka Whirlpool w Max Kuchnie

Whirlpool to jeden z renomowanych producentów, których sprzęty możemy kupić w salonach stacjonarnych i w sklepie online Max Kuchnie. Znajdziemy tu urządzenia przeznaczone do zabudowy, jak i wolnostojące, zróżnicowane pod względem stylistycznym, ale i pod kątem funkcjonalności. Tak bogata oferta AGD Whirlpool pozwala na łatwy i szybki wybór urządzeń dostosowanych do naszych potrzeb. Tym bardziej że i w realizacji tego zadania możemy liczyć na pomoc specjalistów z Max Kuchnie.

W Max Kuchnie znajdziesz całą kuchnię w jednym miejscu

Wchodząc do wybranego salonu działającego pod szyldem Max Kuchnie, a w całej Polsce znajdziesz ich już ponad 300, wkraczasz do miejsca, w którym czeka na Ciebie kompletnie urządzona kuchnia Twoich marzeń. W każdym z salonów możesz zlecić wykonanie i realizację projektu mebli kuchennych na wymiar, zamówić sprzęt AGD, ale i inne elementy wyposażenia kuchennego wnętrza: oświetlenie, dekoracje czy nawet naczynia i akcesoria do gotowania.


Autor: Anna Kownacka
Opublikowano w kategorii: Blog w dniu: 2021-09-18
Tagi: telefon komórkowy, cyberbezpieczeństwo, połączenia telefoniczne, numery telefonu, nieznany numer, telekomunikacja.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.