Brak stałego łącza to nie problem!

Brak stałego łącza to nie problem!

Niewielu pamięta już czasy modemów i potwornie powolnego internetu. Dziś dostęp do globalnej sieci jest czymś zupełnie oczywistym. Nie każdy jednak ma dostęp do upragnionego stałego łącza. Niegdyś tylko ono zapewniało sensowną przepustowość i wygodę korzystania z internetu. Dziś triumfy święci internet bezprzewodowy. Kabel nie jest już nikomu potrzebny. Zwłaszcza, że coraz częściej z sieci korzystamy nie siedząc przed ekranem peceta, a na smartfonie. To właśnie komórkowa rewolucja przyczyniła się do rozwoju bezprzewodowego internetu.

Skoro większość użytkowników korzysta z sieci bez stałego łącza, internet bezprzewodowy musiał przyśpieszyć. I przyśpieszył. Tym sposobem dziś właściwie nie odczujemy różnicy. Dane na nasze smartfony przesyłane są w ekspresowym tempie. Pakiety danych pozwalają naprawdę na bardzo wiele. Nie musimy się zanadto oszczędzać. Dobrze i łatwo jest żyć w dobie globalnej sieci, zwłaszcza, że czai się ona na wyciągnięcie ręki, nie gdzie indziej, jak w naszej kieszeni.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.