Jak działa wyszukiwarka serwisu ktoto.info?

Jak działa wyszukiwarka serwisu ktoto.info?

Wyszukiwarka ktoto.info to największa i najbardziej zaawansowana wyszukiwarka nieznanych numerów w Polsce. Korzystają z niej dziennie setki tysięcy osób. Co więc sprawia, że jest najchętniej wybieraną wyszukiwarką nieznanych telefonów w Polsce? Olbrzymi zasób komentarzy i opinii oraz jej największa na rynku funkcjonalność. Postaramy się przedstawić najważniejsze funkcje wyszukiwarki ktoto.info aby przybliżyć jej możliwości.

Na każdej stronie i podstronie serwisu, w górnym pasku strony znajduje się wyszukiwarka. To serce serwisu. Wpisujemy tam interesujący nas numer telefonu aby przejść do konkretnego wyniku. Można też użyć wyszukiwarki Google, gdzie po wpisaniu konkretnego numeru uzyskamy wyniki, następnie spośród wyników należy odszukać serwis ktoto.info i wybrać go aby przejść od razu do strony z danym numerem. Na stronie z danym numerem mamy pierwsze okienko informacyjne. Mówi nam ono o tym ile numer ma opinii, jaka jest przeważająca opinia, jakie są komentarze i ile tych komentarzy jest. Mamy to także przedstawione w sposób graficzny na wykresie. Niżej znajduje się miejsce do wyrażania opinii w pięciostopniowej skali oraz miejsce na wpisanie komentarza, jeśli chcemy poinformować społeczność kto dzwonił z danego numeru, czyj to numer telefonu itd. Niżej mamy to co najbardziej istotne - komentarze użytkowników. Możemy poczytać tam opinie innych użytkowników serwisu. Pod spodem przedstawiamy wykres popularności numeru oraz inne komentarze do podobnych numerów, gdyż telemarketerzy często wykorzystują daną pulę numerów różniącą się tylko końcówkami. Posiadamy także mapkę, która przedstawia najbardziej prawdopodobną lokalizację numeru.

Jak więc widzisz, serwis ktoto.info w obsłudze jest banalnie prosty, lecz korzysta z zaawansowanych narzędzi technologicznych. Zapraszamy do korzystania z serwisu, wyrażania swoich opinii o numerach a także podsyłania nam spostrzeżeń na temat funkcjonalności serwisu.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.