Popularne i lubiane najlepsze aplikacje

Popularne i lubiane najlepsze aplikacje

Korzystanie z różnorodnych aplikacji zainstalowanych w telefonie pozwala zabijać nadmiar wolnego czasu oraz lepiej zorganizować każdy swój dzień. Popularne aplikacje na telefon to między innymi aplikacje bankowe, aplikacje pochodzące od znanych sieci sklepów, a także kalendarze kobiecego cyklu bądź liczniki kroków, które przydają się każdemu, kto pragnie prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia. Ciekawe i najnowsze aplikacje dostępne są w w sklepie zainstalowanym na telefonie. Wybrany program można pobrać w ciągu kilku minut. Aby aplikacje działały poprawnie i można było w pełni korzystać ze wszystkich oferowanych funkcji bardzo ważna jest odpowiednia ilość pamięci podręcznej w telefonie.

By zwiększyć pamięć w swoim urządzeniu warto zainwestować w dodatkową kartę SD lub SIM, gdzie można gromadzić wszelkie ważne dokumenty. Korzystanie z większości aplikacji jest całkowicie darmowe. W zamian za brak opłat na stronie często pojawiają się różnorodne reklamy pochodzące od znanych i renomowanych firm.

Uwaga na śledzące aplikacje, mogą wykraść nasze hasła!

Dziś każdy ma już smartfona i przy jego pomocy korzysta z wielu aplikacji. Z racji tego, by ułatwić nam korzystanie z telefonów, powstaje wiele dedykowanych programów, które mają na celu zastąpienie niekoniecznie wygodnych, surowych stron internetowych. Teoretycznie, każda aplikacja pobierana że sklepu Google Play powinna być w pełni bezpieczna, ale w praktyce, twórcy nieuczciwych aplikacji ukrywają w nich funkcje śledzące tak dobrze, że dopiero po pewnym czasie okazuje się, że nasz smartfon nas śledzi. Pół biedy, jeżeli kopiowana jest tylko historia naszej aktywności w celach marketingowych, gorzej jeżeli przestępcy za pomocą takich aplikacji chcą wykraść nasze wrażliwe dane, jak na przykład adresy domowe, listy znajomych, numery kont bankowych, czy co jeszcze gorsze, tajne hasła dostępu. Jeżeli więc obawiamy się tego, że śledzące nas aplikacje w telefonie mają złe zamiary, koniecznie przeskanujmy nasz telefon programami antywirusowymi, które wykrywają też próby uzyskania nieautoryzowanego dostępu.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.