Z blikiem z telefonu na zakupy

Z blikiem z telefonu na zakupy

Wraz z rozwojem sieci telefonii komórkowej powstaje wiele usług związanych z korzystaniem ze stosowanych w ramach sieci mobilnych przenośnym urządzeniem. Na telefonie u każdego użytkownika znajduje się kilkanaście aplikacji służących do rozrywki i pracy. Jedna z nich jest rozwijający się system płatności telefonem pod nazwą blik.

Urządzenia mobilne zrosły się na stałe z systemem Blik/ Przelew na telefon można wykonać w kilka chwil. I można tego dokonać znajdując się w lokalizacji dowolnej. Niezależnie od miejsca zamieszkania i położenia placówki bankowej, w której posiadamy konto. Do czego jeszcze może posłużyć blik Płatności powtarzalne, o których często się zapomina. W ten sposób jeszcze jedno zobowiązanie zostało zapłacone niejako niezależnie bez angażowania uwagi użytkownika.

Często kupujemy różne towary w sieci. Do tego także nadaje się Blik płatności internetowe dokonuje się w parę chwil. Telefon zawsze pod ręką i można nim potwierdzić dokonywaną transakcję. Szybko i bezzwłocznie pieniądze trafią na konto odbiorcy, a my za dwa lub trzy dni otrzymam zamówiony towar. I wszyscy będą zadowoleni.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.