Instagram - czy warto korzystać?

Instagram - czy warto korzystać?

To popularna aplikacja, którą na swoich smartfonach ma zainstalowało spore grono osób w różnych kategoriach wiekowych. Może ją mieć każdy, kto chce zamieszczać w internecie swoje zdjęcia na portalu społecznościowym. Można ustawić profil prywatny lub publiczny. Każdy wybierze najlepszą dla siebie opcję. Co publikować?

Zdjęcia mogą być różne. Krajobrazy, kwiaty domowe, wiewiórki, motyle oraz wiele innych zdjęć zrobionych podczas licznych wycieczek. W parkach, na łąkach, wyjazdach zagranicznych, innych podróżach. Zdjęcia można zrobić prawie wszędzie. Autorskie rysunki, które lubisz rysować na co dzień. Paznokcie ozdobione ciekawymi zdobieniami namalowanym ręcznie, przedłużone dowolną metodą, hybrydowe. Zdjęcia przeczytanych książek, gazet na tle różnego rodzaju. Na przykład trawy w parku, kwiatów, a nawet twoje zdjęcie z książką ulubionego pisarza.

Jak widać, instagram ma wiele zalet. Spróbować może każdy. Wypromujesz siebie oraz swoją twórczość. Oznaczaj swoje zdjęcie hasztagami, które najlepiej je opisują.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.