Jak płacić telefonem bez przeszkód?

Jak płacić telefonem bez przeszkód

Jak sprawdzić, czy telefon jest odpowiedni do płatności zbliżeniowych? Możesz dokonywać płatności zbliżeniowych za pośrednictwem blik Płatności telefonem są coraz bardziej rozpowszechnioną formą rozliczeń finansowych. Czy skonfigurowałeś już aplikację i dodałeś do niej kartę? Jeśli tak, ale nadal nie możesz zapłacić za pomocą telefonu, wykonaj następujące czynności. Upewnij się, że oprogramowanie telefonu spełnia wszystkie wymagania. Sprawdź, czy urządzenie posiada certyfikat ochrony. Jeśli już zmodyfikowałeś telefon, upewnij się, że spełnia on standardy bezpieczeństwa. Blik nie będzie działać, jeśli na urządzeniu jest zainstalowana wersja Androida aktualna i właściwie zainstalowana, zmodyfikowane oprogramowanie zmieniające ustawienia fabryczne nie komplikuje połączeń z innymi funkcjami telefonu lub urządzenie nie zostało przetestowane i zatwierdzone przez wydawcę oprogramowania.

Większość z tych problemów można naprawić, przywracając ustawienia fabryczne urządzenia. Właściwa funkcje łatwo można znaleźć w ustawieniach oprogramowania. Przejdź do ustawień urządzenia ustawienia. Jeśli nie wiesz czego szukać, przejdź do porad producenta sprzętu lub zapoznaj się z sekcją ustawienia zaawansowane.

Jeśli wcześniej udało Ci się dokonać płatności zbliżeniowych za pośrednictwem Blik, ale potem wystąpił problem, może to dotyczyć Twojego urządzenia. Być może pojawiła się nowa aktualizacja systemu, która wpływa na, ustawienia. Aby zweryfikować to założenie, skontaktuj się z pomocą techniczną producenta smartfona. Jeśli Twoje urządzenie nie reaguje po przyłożeniu go do terminala, być może jest niewłaściwie skonfigurowane.

Spróbuj trzymać telefon przy terminalu dłużej niż zwykle. Być może trzeba odblokować urządzenie kilka razy. Jest to wymagane podczas wykonywania niektórych transakcji. Jeśli masz pytania na ten temat, skontaktuj się z działem pomocy technicznej producenta urządzenia. Ciekawym rozwiązaniem płatniczym za pośrednictwem telefonu jest Blik. Można też używać do płatności telefonem PayPal, kart Visa czy też kart Mastercard.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.