Twój Asystent Google

Twój Asystent Google

Od stycznia 2019 roku asystent Google dostępny jest w polskiej wersji językowej. Asystent Google to narzędzie pozwalające na komunikowanie się głosem z urządzeniem. Aby rozpocząć wystarczy powiedzieć „Ok Google” lub przytrzymać przycisk ekranu głównego. Asystent Google uławia załatwienie wiele spraw bez dotykania ekranu smartfonu.

Dzięki asystentowi Google możesz wyszukiwać muzykę według gatunku, wybierać podkład muzyczny do codziennych czynności („Odtwórz moją listę Polecane w tym tygodniu na YouTube Music”). Za pomocą asystenta możesz łatwo skontaktować się ze znajomymi, dzwonić lub wysyłać smsy („Zadzwoń do Marty”). Dzięki pomocy tego asystenta możesz szybko znaleźć informacje: o natężeniu ruchu, jak dojechać, godziny pracy.( „Jak dojechać do kina”). Możesz zaplanować swój dzień przy pomocy asystenta Googla, aby sprawnie planować zadania do wykonania, możesz ustawiać alarmy. Z asystentem ustawisz budzik, zrobisz listę zakupów(„Dodaj sok i chleb do listy zakupów”).

Będąc w domu, czy w pracy możesz szybko znaleźć odpowiedź na irytujące Cię pytania, znaleźć tłumaczenie słów, kiedy jesteś na wakacjach zagranicą. Dzięki pomocy asystenta Google otrzymujesz powiadomienia pogodowe, najważniejsze wiadomości ze świata („Jaka będzie pogoda w ten weekend?”).

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.