Jak usunąć komentarz z serwisu ktoto.info?

Jak usunąć komentarz z serwisu ktoto.info?

W serwisie ktoto.info pracują ludzie tworząc największą wyszukiwarkę nieznanych numerów telefonów dla innych ludzi. W każdej kwestii możemy rozmawiać i dojść do porozumienia. Także jeśli chodzi o usunięcie komentarzy. W tym celu należy się skontaktować z nami, przedstawić problem, zaznaczyć także jakiego numeru dotyczą komentarze (w serwisie znaleźć można setki milionów numerów - nie zidentyfikujemy go bez podpowiedzi jakiego numeru komentarz dotyczy). My na pewno odpowiemy na twoją wiadomość. Uwielbiamy czytać maile naszpikowane groźbami, paragrafami, adwokatami i prokuratorami. Jeśli dodatkowo zawarto tam kopię połowę kodeksu cywilnego jakbyśmy przypadkiem nie mieli pod ręką własnego kodeksu jest również tym co lubimy. Mamy nawet odpowiedni folder na takie maile. Oczywiście w humorystyczny sposób, ale chcieliśmy zwrócić Wam uwagę na to, co napisaliśmy na wstępie. Jesteśmy ludźmi i często idziemy na rękę. Nie trzeba pisać maila naszpikowanego paragrafami, który czytany jest przez 30 minut (nie wiemy ile czasu poświęcono na jego napisanie). Wystarczy krótka notatka typu "proszę o usunięcie komentarza do danego numeru, gdyż jest on nieprawdziwy". Nic więcej nie potrzebujemy.

A jakie komentarze usuwamy? Na pewno te wulgarne, obraźliwe i te zawierające dane osobowe. To usuwamy od razu. Jeśli jednak gdzieś taki komentarz przemknie naszej uwadze, prosimy o informację. Drugi typ komentarzy to pomówienia. Jeśli uważasz, że ktoś robi ci na złość pisząc nieprawdę, poinformuj nas o tym. Tutaj konieczna jest nasza analiza i ocena indywidualna. Jeśli na przykład 150 osób piszących z różnych adresów IP i zostawiających różne logi na serwerze napisze, że zostało oszukanych na OLX przez Ciebie, niestety ale uwierzymy tej większości. Jeśli jednak jest komentarz mówiący o tym, że rzekomo na przykład "rozbiłaś małżeństwo" lub podobne (tak, jest masa komentarzy tego typu) to od razu też taki komentarz usuniemy bez zbędnych formalności.

Jesteśmy bardzo elastyczni. Wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić krótko swój problem (po raz kolejny prosimy o zwięzłość gdyż otrzymujemy setki maili dziennie) - to na pewno dojdziemy do porozumienia. A tymczasem zachęcamy do czynnego uczestnictwa w życiu serwisu ktoto.info, do oceniania i opiniowania numerów telefonów - oczywiście jeśli Twoje komentarze nikogo nie obrażają, są rzeczowe i prawdziwe to są mile widziane.


Autor: Anna Kownacka
Opublikowano w kategorii: Blog w dniu: 2021-03-27
Tagi: telefon komórkowy, cyberbezpieczeństwo, połączenia telefoniczne, numery telefonu, nieznany numer, telekomunikacja.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.