Pożyteczne rzeczy - smartfony i tablety

Pożyteczne rzeczy - smartfony i tablety

Jeśli nie staramy się myśleć pozytywnie wszystko, co dotychczas osiągnęliśmy może okazać się niepotrzebne. A powstające nowe wynalazki, takie choćby jak smartfon wodoszczelny będą postrzegane, jako elementy zbędne. Ideą tezy propagacji informatyzacji, której przejawem są: smartfon, iphone i tablet było ogłoszenie wszem i wobec przeróżnym osobom, że nastał czas wolności dla każdej wypowiedzi. I choć nie jest ona obowiązkiem obywatelski, a przywilejem, z którego można korzystać bez przymusu.

I jest rozumiana jako niezbywalne prawo każdej jednostki. Wracając do przerwanego wątku. W tym czasie jest to format, w którym deponują pokłady zaufania wszyscy. Jeśli nie byłoby to takie oczywiste można by się nad tym rozwodzić godzinami. Jednak nie ma takiej potrzeby. Pamiętając o tym, że nie wolno przesadzać w każdej kwestii, narzekanie na postęp jest, jak piłowanie gałęzi, na której się siedzi. Konstatując. Zakładanie, że wszystko, czym faszerowano do tej pory nasze mózgi nie ma sensu i jest mrzonka może być niestety nie na miejscu. Niech to wystarczy za zakończenie.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.