Reklamy w serwisie ktoto.info

Reklamy w serwisie ktoto.info

Nie ma w tym tajemnicy, że do funkcjonowania serwis potrzebuje środków finansowych. Środki te konieczne są do opłacenia serwerów i pracowników. To nie jest żądna tajemnica. Źródłem tych środków są dochody z reklam umieszczanych na serwisie. Staramy się, aby reklamy te były jak najmniej inwazyjne i spełniały wszelkie standardy Better Ads Standards - Coalition for Better Ads. Prosimy także użytkowników, aby dodali witrynę do zaufanych, wyłączyli wtyczki Adblock i dzięki środkom z reklamy pozwolili nam się rozwijać, abyśmy mogli dostarczać coraz to lepsze usługi wyszukiwania nieznanych numerów. Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem reklam w serwisie ktoto.info bądź też zastanawia się jakie reklamy dostępne są w serwisie, to przedstawiamy je pokrótce poniżej.

Reklamy z siecie Adsense. Sieć ta jest największą siecią na świecie obsługiwaną przez Google. W serwisie posiadamy kilka jednostek reklamowych pochodzących z Google Adsense. Staraliśmy się umieścić je w najmniej inwazyjnych miejscach, które jednak generują dany dochód z reklam. Jeśli ktoś chciałby wykupić reklamy poprzez Adsense, wystarczy założyć tam konto, ustalić budżety i licytować się z innymi użytkownikami Adsense o miejsce reklamowe w serwisie ktoto.info. Drugą siecią reklamową, z którą współpracujemy jest sieć Spolecznosci.pl. Jest to duża polska sieć reklamowa, która zapewnia reklamy w serwisie ktoto.info. Są to reklamy na stronie głównej, reklama w sidebarze oraz jedna w treści strony. Jeśli ktoś zainteresowany byłby wykupieniem reklamy w serwisie za pomocą sieci Społeczności, zapraszamy do kontaktu z siecią i zapraszamy do wskazania ktoto.info jako preferowaną witrynę do umieszczenia reklamy. Trzecim sposobem na reklamę w serwisie ktoto.info jest bezpośredni zakup jednostek reklamowych. W tym wypadku można wykupić po preferencyjnych cenach całą jednostkę reklamową ze 100% ruchu na tej jednostce. Zapraszamy więc do indywidualnych zakupów, gdzie możemy zaoferować najlepszą cenę i najlepsze stawki.

Powyżej przedstawiliśmy opcję zakupu reklamy w serwisie ktoto.info. Jesli reprezentujesz inną sieć reklamową i masz ofertę dla nas, prosimy o przesłanie jej mailowo. Jeśli jesteś reklamodawcą i szukasz ciekawego miejsca na Twoje reklamy, zapraszamy do kontaktu. A jeśli jesteś użytkownikiem, prosimy o wyłączenie wtyczki Adblock i wsparcie nas we wprowadzaniu coraz to nowszych rozwiązań pomagających identyfikować nieznane numery telefonu.


Autor: Anna Kownacka
Opublikowano w kategorii: Blog w dniu: 2021-01-07
Tagi: telefon komórkowy, cyberbezpieczeństwo, połączenia telefoniczne, numery telefonu, nieznany numer, telekomunikacja.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.