W jakich dniach i godzinach dzwonią telemarketerzy?

W jakich dniach i godzinach dzwonią telemarketerzy

Analizując ruch na stronie serwisu ktoto.info z wykorzystaniem narzędzia analitycznego jakim jest Google Analytics postaramy się odpowiedzieć na dwa zasadnicze pytania. Odpowiemy na pytanie którego dnia tygodnia dzwoni najwięcej telemarketerów oraz na pytanie o jakiej porze dnia dzwoni najwięcej telemarketerów. Oczywiście są to tylko wewnętrzne dane serwisu ktoto info, lecz przy takiej ilości odwiedzających serwis osób można z dużą dokładnością poznać te informacje. Wszak serwis ktoto.info to największa wyszukiwarka nieznanych numerów w Polsce. Dziękujemy wam drodzy użytkownicy za to, że wybieracie serwis ktoto.info. Lecz przejdźmy do rzeczy. Jakiego dnia tygodnia dzwoni najwięcej telemarketerów? Największy ruch w telemarketingu notuje się we wtorki. Jest to dzień, w którym telesprzedawcy mają największy ruch. Oczywiście najmniej telefonów jest w weekend (w sobotę więcej niż w niedzielę) oraz w święta. Spośród dni tygodnia, jak wspomniano najczęściej telemarketerzy dzwonią we wtorek. Drugim w kolejności dniem jest środa. Trzecim najpopularniejszym dniem jest (mniej więcej po tyle samo połączeń) poniedziałek i czwartek. Najluźniejszym dla ofiar telemarketingowców jest piątek.

O jakiej porze dnia dzwoni najwięcej telemarketerów?

Telemarketerzy najchętniej i najczęściej dzwonią w godzinach 13.00-15.00 i o tych porach notuje się szczyty wykresów aktywności telemarketingowców. We wspomniane wtorki, czyli dzień największych żniw telehandlowców szczyt zaczyna się już o godzinie 12.00 i trwa do godziny 15.00. Aktywność telesprzedawców zaczyna się już o godzinie 8.00 i trwa do godziny 20.00 kiedy powoli dają nam spokój, choć zdarza się, że dzwonią również przed 22.00, lecz są to wyjątki (zapewne zdają sobie sprawę, że telefonem w okolicach godziny 22.00 w celu sprzedaży super garnków mogą klienta tylko rozzłościć.


Autor: Anna Kownacka
Opublikowano w kategorii: Blog w dniu: 2019-01-19
Tagi: telefon komórkowy, cyberbezpieczeństwo, połączenia telefoniczne, numery telefonu, nieznany numer, telekomunikacja.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.