Numer telefonu: +48 573487345
573487345CZYJ TO NUMER? KTO DZWONIŁ? CZY ODEBRAĆ?
Numer telefonu 573487345 (+48573487345):
Operator lub strefa numeracji: Orange
Opinia większości: Negatywny (2)
Liczba ocen: 22 Liczba komentarzy: 2
Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej
Zobacz komentarze. Kto dzwoni z 573487345?
Czyj to numer Zobacz opinię o numerze!
Zgłoś komentarz do usunięcia Kiedy usuwamy? FAQNumery mogące cię zainteresować
Jak sprawdzić czyj to numer telefonu?
Nieodebrane połączenia. Teraz możesz oddzwonić do: 573487345. Dowiedz się więcej o numerach telefonicznych w Polsce. Jeśli chcesz znaleźć numer telefonu do konkretnej firmy, sprawdzić go możesz korzystając z Panoramy Firm. Jeśli chcesz numer do konkretnej osoby, sprawdzić w biurze numerów Orange, Plus lub T-mobile. Zobacz też możliwe sposoby zapisu numeru 573487345 i wyszukaj w odwrotnej książce telefonicznej.
- +4857 34 87 34 5
- (+48)57 34 87 34 5
- (0048)57-34-87-34-5
- (+48)573487345
- +48/573487345
- (+48)573 487 345
- +48/573-487-345
- +48573 487 345
- +48573-487-345
- +48/57 34 87 34 5
- +48/57-34-87-34-5
- (0048)573 487 345
- (+48)57-34-87-34-5
- (0048)573487345
- (0048)57 34 87 34 5
- +48/573 487 345
- (+48)573-487-345
- +4857-34-87-34-5
- +48573487345
- (0048)573-487-345






Potwierdzam, to oszuści z SIPP. Najpierw dzwoni telemarketer oferuje bezpłatny dostęp do ich platformy. Dostęp ląduje w spamie, nawet nie wiadomo, że coś takiego przyszło a po 14 dniach wysyłają fakturę do zapłaty na 1999,00 zł. Potem się zaczyna straszenie, nękanie telefonami, przysyłanie wezwań. Nie dajcie się nabrać. Blokujcie
Pani ,,Renata Łakomy,, podszywająca się pod windykatora. Zaczyna się od telefonów z ofertą,zapewniają że wszystko bezpłatnie i po 14 dniach od wysłania maila nie trzeba z tego korzystać. Potem Pani dzwoni dnia 15 i informuje że mam fakturę do opłacenia którą wystawili z obowiązkiem zapłaty do dwóch dni na kwotę uwaga : 1999 zł 🤣 i faktycznie na mailu wystawili te błazenadę . Pani przez telefon kazałam mnie nie nękać i że mnie obraża w tej chwili to zaczęła krzyczeć więc przerwałam rozmowę . Teraz ciągle co jakiś czas dostaje sms niby z działu windykacyjnego już chyba 10 raz … a pisma jak nie machał nie ma . Nie dajcie się nabrać na te złodziejstwo !!!!!