Numer telefonu: +48 616220854

SPRAWDŹ NUMER TELEFONU. DODAJ SWOJĄ OPINIĘ I OCENĘ NUMERU. SPRAWDŹ KTO DZWONIŁ.

Serwis ktoto.info pomoże Ci dowiedzieć się kto dzwonił z numeru +48 616220854 i czyj to numer telefonu. Przewiń by zobaczyć więcej. Społeczność serwisu, dzięki, swojej wiedzy i doświadczeniu, zostawia aktualne i wiarygodne oceny i komentarze. Przewiń w dół aby dowiedzieć się, kto kryje się za numerem 616220854. Jeśli wiesz kto to, zostaw także swój komentarz innym użytkownikom serwisu.

616220854

Numer telefonu 616220854 (+48616220854):

Operator lub strefa numeracji: Poznań

Opinia większości: Negatywny (460)

Liczba ocen: 511     Liczba komentarzy: 360


Przewiń w dół, aby dowiedzieć się więcej

Zobacz komentarze. Kto dzwoni z 616220854?

Adres dzwoniącegoZobacz, gdzie dzwoni

!!! Powiedz STOP telemarketerom - Wyślij SMS o treści "SIM.NIE.DZWONIC" na 7455 !!!

Serwis Ktoto.info pomoże Ci wypisać się z baz telemarketingowych. Wezwiemy setki operatorów telemarketingowych, do wykreślenia Twojego numeru z bazy marketingowej, będziemy nadzorować ten proces i wyciągać konsekwencje prawne. Szczegółowe informacje. Koszt 4,92 zł z VAT. Potwierdzasz, że akceptujesz regulamin. Płatności obsługuje SimPay.pl.


Komentarz (opcjonalnie): Nick:

Jeśli masz informacje kto dzwonił z tego numeru, podziel się ze społecznością serwisu. Napisz w komentarzu kto dzwonił, w jakim celu, z jakiej firmy, o jakiej porze i inne. To właśnie dzięki komentarzom udaje nam się budować dynamiczną i aktualną społeczność pomagającą unikać niechcianych telefonów.

Możesz wyrazić swoją ocenę w skali od negatywnej (ocena 1) po pozytywną (ocena 5) oraz wyrazić opinię pisząc komentarz. Pamiętaj, aby w komentarzach nie podawać danych osobowych i nie używać przekleństw. Takie komentarze nie są publikowane.

Informacje od użytkowników o numerze: 616220854

 • Jutrzenko: Znaleźć firmę i skierować do giodo
 • Aa: Skąd ci naganiacze znają mój numer telefonu i nachalnie opowiadają o wygraniu kamerki a odtatnio telewizorka itp .Tyle opinii negatywnych a nikt się nimi nie zajął. Skąd mają numery telefonów? Czy ich działania nie naruszają prawa w zakresie RODO ?
 • Janko: Upierdliwy telefon - nie oddzwaniać .
 • Starykrawaciarz: Kolejny wciskacz kitu, ale nie szczególnie namolny. Da się spławić. Moja rekomendacja - zablokować numer.
 • Konsultant : Pracowałem jako telemarketer w firmie Verona Consulting. Moim zadaniem było informowanie ludzi, że mają do odbioru tablet, notebook, robot kuchenny, odkurzacz samojedzcy. Firmy jakie reprezentowaliśmy to: Natur Life, Medi Group, Mini Med, Global Fresh, Golden Top, Aktive Life, Vita Clear. W rzeczywistości było to umawianie par na pokazy. Do zapisania potrzebne było samo imię i nazwisko oraz imię małżonka, partnera albo bliskiego przyjaciela. Każda zapisana para wliczała się nam do średniej, do wyniku naszej pracy. Jeżeli zależy wam, żeby więcej do was nie dzwonić to jest kilka opcji do wyboru:1. Powiedzieć konkretnie do konsultanta, żeby wykasował numer z bazy danych, wtedy musimy zaznaczyć" usunięcie z bazy" i numer prawdopodobnie zostanie skasowany 2. Zapisać się udając zainteresowanego spotkaniem wymyślić imię i nazwisko, dzięki temu zyskacie spokój na jakiś czas a my konsultanci zyskamy dodatkową zgodę-zaproszenie 3. Wymyślić, że nie mieszkamy w tej miejscowości 4. Poinformować konsultanta od razu że rozmowa jest nagrywana, a on od razu się rozłączy. Z tymi prezentami nie ma reguły czasami pary dostają jakieś upominki ale mniej wartościowe niż im się obiecywało np. babka mówiła, że dostała mikser ręczny, albo też ktoś mówił mi, że dostał zepsuty tablet albo z pękniętym ekranem, zamiast automatycznego odkurzacza, odkurzacz samochodowy. I pamiętajcie, że jak się zapisujecie to musicie potwierdzić konsultantowi na 100 procent, że będziecie bo jeśli będziecie używać zwrotów np. no może, postaram się, chyba będę, to jak taką osobę zapiszemy to dostajemy wtedy błędy jakościowe za które płacimy ze swojej wypłaty.
 • Dorota: Głuchy telefon
 • Jerry: Głuche telefony powtarzające się co kilka minut.
 • Głuchy telefon
 • Abc: Nie wiem kto ale ciagle dzwoni po 4x dziennie
 • Głuchy telefon
 • Shaggy: Głuchy telefon, później oddzwaniają z "darmowymi" ofertami.
 • Dzwoni po 8 razy dziennie
 • Hani: Naciągacz
 • ANTOŚ: Głuchy telefon.
 • Eloelo: Głuche telefony od dwóch dni-zablokowałam dziada
 • Teresa: Od 8,45 co chwilkę dzwonią-nic nie mówią UPIRDLIWCE!!!!!
 • Yatogami: Telemarketer, który próbuje wyłudzić potwierdzenie danych osobowych, które już posiada - podał nazwę miejscowości z okolic których pochodzę i zachęcił do odbioru tableta w/w miejscowości. Prosił o podanie imienia i nazwiska. Gdy zapytałem, kto jest administratorem danych zaczął mnie wyzywać ;) (będę czekać na kolejny telefon od nich). Zadzwoniłem też bezpośrednio na numer firmy Medigroup sp. z.o.o i pani, która tam pracuje zaświadczyła, że ktoś musi się pod nich podszywać, ponieważ oni świadczą tylko usługi medyczne (przychodnia okulistyczna). Jeszcze raz zaznaczam, osoba dzwoniąca z tego numeru nie jest pracownikiem firmy Medigroup, tylko bezprawnie podszywającą się jednostką. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.
 • Andzia: Pięć razy w ciągu godziny głuchy telefon i nie odbiera gdy oddzwaniam. Czy to jest nękanie?
 • Beata: Nękajacy
 • ACHA: GŁUCHY TELEFON, NĘKAJĄCY !!!
 • Romana: Jakaś psychiczna baba na oko pomarszczona czterdziestka, dzwoni chce wcisnąć jakieś guuufniane garnki czy inny syf, blokować złodziei!
 • Patryk : Głuche telefony rozłączane po kilku sekundach
 • Złodzieje
 • Gość: Kobieta ściemnia, że dzwoni z aktiv live, że zajmują się ochroną powietrza, że w ramach reklamy rozdają tablety. Próbują wyłudzić dane osobowe. Sprawa na policję,bo to oszust internetowy.zapytana o stronę internetową, mówi, że można napisać do niej e-maila. Kpina!
 • Maciej: Wydzwaniają i są głuche telefony
 • MajaM: Głuchy telefon
 • Jpdrl: Najpierw dwa raz po odebraniu cisza. Trzeci telefon pani proponuje tablet do odbioru w Warszawie
 • Niumi: Dzwonią od rana, co 20 minut. BLOKOWAĆ
 • Jebactennumer: Nie odbierac. spam jakis zayebany
 • Dabros: 3 głuche telefony - po odebraniu nic nie słychać. Blokować.
Zgłoś sprzeczny z regulaminem komentarz | FAQ

Opinie do numerów podobnych do 616220854

!!! Powiedz STOP telemarketerom - Wyślij SMS o treści "SIM.NIE.DZWONIC" na 7455 !!!

Serwis Ktoto.info pomoże Ci wypisać się z baz telemarketingowych. Wezwiemy setki operatorów telemarketingowych, do wykreślenia Twojego numeru z bazy marketingowej, będziemy nadzorować ten proces i wyciągać konsekwencje prawne. Szczegółowe informacje. Koszt 4,92 zł z VAT. Potwierdzasz, że akceptujesz regulamin. Płatności obsługuje SimPay.pl.


Zgłoś do usunięcia komentarz do +48 616220854

Komentarze są prywatnymi opiniami serwisu Ktoto.info publikowanymi przez nich w oparciu o ich wiedzę i doświadczenie. Serwis nie ma możliwości weryfikacji ich poprawności. Jeśli jednak uważasz, że dany komentarz jest niezgodny z prawdą to poinformuj nas o tym. Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie.

Zgłoś sprzeczny z regulaminem komentarz FAQ


Zobacz adres z którego do Ciebie dzwoniono

Na serwisie ktoto.info zbieramy także informacje o adresach spod których dzwonią z interesujących Cię numerów telefonów. Codziennie do naszej bazy dopisywane są setki nowych adresów przypisanych do konkretnych numerów, co pomaga zlokalizować telefony.

Zobacz adres dzwoniącego


Sprawdź swój numer - zobacz co piszą o Tobie! Sprawdź numer partnera lub małżonka!

W każdej chwili możesz także sprawdzić numer swojej żony, męża, partnerki, partnera bądź dzieci czy też przyjaciół. Dowiedz się więcej, co inni piszą na temat interesującej nas osoby. Sprawdź, czy przypadkiem nie prowadzi drugiego życia w internecie.

Uważasz, że właściciel numeru łamie przepisy RODO bądź prawa telekomunikacyjnego?

Jeśli uważasz, że właściciel numeru telefonu łamie obowiązujące prawo telekomunikacyjne lu ustawę o ochronie danych osobowych to zgłoś naruszenie przepisów z serwisem ktoto.info do Urzędu Komunikacji Elektronicznej i do Urzędu Ochrony Danych Osobowych!


Zobacz informacje o +48 616220854

Informacje o numerze +48 616220854. Sprawdź opinie i komentarze do numeru +48 616220854 [UWAGA!] dowiedz się więcej. Zobacz opinie i komentarz. Poznaj lokalizację numeru +48 616220854 i komentarze użytkowników do tego numeru telefonu.


Zobacz wpisy na naszym blogu

CIEKAWOSTKI

Nachalne telefony. Co robić w takiej sytuacji? - Telefony od sprzedawców, telemarketerów i konsultantów to wielki minus obecnych czasów. Dzwonią, zapraszając na pokazy, chcąc sprzedać produkty lub usługi. Najczęściej dzwonią w najmniej odpowiednich momentach. Co zrobić w takiej sytuacji? Jak sobie radzić z tym problemem? Jednym ze sposobów radzenia sobie z nachalnymi telefonami jest zwyczajny nie odbieranie takich połączeń. Ale dodatkowo pomocne jest ustawienie samego telefonu na wyciszony, albo sygnał tylko wibracyjny. Bo co chwilę dzwoniący telefon może być na początku irytujący, ale taka irytacja może dość szybko przerodzić się w zdenerwowanie, a nawet silne wzburzenie i powodować dodatkowy niepotrzebny stres, który jak wiadomo mocno szkodzi zdrowiu. Czytaj więcej...

Redaktor, autor publikacji, opiekun użytkownika

Jakub Adam Goldberg

, ekspert serwisu Ktoto.info. Nadzoruje i wdraża rozwiązania pozwalające na dostarczanie najbardziej wiarygodnej treści, spełniających najwyższe standardy, finalnemu użytkownikowi. Analityk rynku telekomunikacyjnego, autor wielu publikacji branżowych, szkoleniowiec i ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa i prawa telekomunikacyjnego.


 • 616220858 : Naciągacze i wyciągacze danych osobowych pod pretekstem wygrania kamery cyfrowej
 • 616220853 : Wyłudzanie danych
 • 616492706 : Głuche telefony co kilkanaście minut. Zablokoway
 • 616492705 : Dzwoni po kilka razy dziennie. Po odebraniu cisza. Dodany do nominowanych i spokój.
 • 616220857 : Nękanie, pare razy dziennie, głuchy telefon
 • 616571131 : Cisza
 • 616492184 : Głuchy telefon
 • 616492164 : 2 gluche telefony
 • 616492170 : Dzwoni co chwile. Po odebraniu odrazu sie rozłącza.
 • 616492109 : Głuchy telefon

Zobacz informacje o +48616220854

Informacje o numerze +48616220854. Sprawdź opinie i komentarze do numeru +48616220854 [UWAGA!] dowiedz się więcej. Zobacz opinie i komentarz. Poznaj lokalizację numeru +48616220854 i komentarze użytkowników do tego numeru telefonu.


Możliwe sposoby zapisu numeru

W zestawieniu poniżej przedstawiamy jak może zostać zapisany dany numer telefonu. Informacja taka pomaga wyszukać użytkownikowi dany numer telefonu. Jak widać sposobów zapisu telefonu jest bardzo dużo i często poprzez zmianę zapisu telefonu, numer wygląda zupełnie inaczej.

 • (+48)616220854
 • +48/616220854
 • +48616 220 854
 • +48/61-62-20-85-4
 • +4861-62-20-85-4
 • (0048)61 62 20 85 4
 • (0048)616220854
 • (+48)61-62-20-85-4
 • (0048)61-62-20-85-4
 • +48/616-220-854
 • +48616220854
 • (0048)616-220-854
 • (+48)61 62 20 85 4
 • (+48)616 220 854
 • +48/616 220 854
 • (0048)616 220 854
 • (+48)616-220-854
 • +4861 62 20 85 4
 • +48/61 62 20 85 4
 • +48616-220-854

Informacje prasowe z rynku telefonów komórkowych

Bank Pekao wdraża aplikację bankową dla dzieci

PeoPay Kids to nowa aplikacja Banku Pekao, przygotowane z myślą o najmłodszych, którzy uczą się oszczędzać i poznają świat finansów osobistych. ...

wirtualnemedia.pl