Smart Watch - mały komputer na przegubie

Smart Watch - mały komputer na przegubie

Smart Watch to zegarek, pełniący funkcję podręcznego komputera kompatybilnego z naszym smartfonem. Przypominające jeden ze współczesnych zegarków na rękę urządzenie ma dotykowy wyświetlacz, na którym można odbierać wiadomości oraz odrzucać połączenia przychodzące. Nie są to jednak jego wszystkie funkcje. Smart Watch noszony na przegubie bezbłędnie monitoruje tętno użytkownika, a także stanowi krokomierz. Dzięki niemu, osoba nosząca tego typu zegarek, może codziennie sprawdzać, ile kroków wykonała. Prawidłowa ilość, która ma pozytywny wpływ na zdrowie człowieka, to aż dziesięć tysięcy kroków.

Dzięki temu urządzeniu (smartwatch)możemy orientować się w ilości kroków bezbłędnie, co nie zawsze jest możliwe w przypadku telefonu, jeśli nie nosimy go przez cały dzień przy sobie. Smart Watcha nie należy również ściągać na noc. Dzięki pomiarom tętna zegarek jest w stanie określić nie tylko długość, ale i jakość snu. Otrzymujemy więc informację o tym, czy nasz sen był wystarczająco głęboki, żeby organizm się zrelaksował i zregenerował. Poza tymi wszystkimi funkcjami, Smart Watch, oczywiście informuje nas o tym, która jest godzina, a także posiada wszelkie funkcje zegara z telefonu, a więc minutnik i sekundnik, a także możliwość ustawienia alarmu.

 

Wykorzystujemy cookies do personalizacji reklam i analizy ruchu. Potwierdzasz zapoznanie się z polityką cookies i wyrażasz zgodę na ich używanie.